Пластична операція в Рівному. Ціни на зменшення грудей

admin вс, 06/26/2022 - 15:20

Є народне прислів’я “Скрипуче колесо довго їздить”. А це значить, що необхідно наглядати за собою та своїми родичами. Якщо хворієте, то оперуватися треба в центр медицини “Медичний центр лікаря Тарасюка”. Ключовими областями діяльності вважаються: 

- Хірургія;

- Лазерна, класична, апаратна косметологія та дерматологія;

- Ін’єкції краси: біоревіталізація, контурна пластика, подібне. 

Розглядаючи детальніше дитячу , лазерну, ендоскопічну та пластичну хірургію, вона включає:

- Пластична хірургія це: ринопластика, збільшення грудей, фейсліфтинг, отопластика, кругова блефаропластика, зменшення живота, ліпосакція ніг, круропластика, лікування гінекомастії, ліпофілінг, інтимна пластика;

- Лазерна хірургія це: лікування храпу, лікування хронічного тонзиліту, лазерне лікування хронічних ринітів;

- Сукупна ендоскопічна хірургія це: лапароскопія, баріатричні операції з приводу зайвої ваги;

- Хірургія для маленьких пацієнтів це: корекція фімозу, ендоскопічне лікування пупкових та пахових кил, лікування варікоцелє, корекція за допомогою лазера врослих нігтів, ендоскопічна апендектомія.

Також в клініці займаються діагностуванням та лікуванням в області оториноларингології: видалення поліпів носа, видалення кіст гайморових пазух, викривлення перегородка носа, лікування тонзиліту, видалення аденоїдів, лікування риніту. 

Серед медичних центрів ”Медичний центр лікаря Тарасюка” знаходиться в ТОПІ. Все завдяки якостям, тобіж перевагам, якими лікарі клініки обзавелись:

- Наявність високоякісних професійних апаратів. Технологічність дозволяє виконувати задачі різної складності. Задачі, направлені на покращення естетичних та реконструктивних властивостей тіла, проводяться найбільш делікатним чином;

- Установлені сучасні лазери, а також ендоскопічна техніка, яка є точною і функціональною;

- У клініці хірургічні способи комбінуються з інтенсивною косметологією, що дозволяє прибрати травматичний вплив, формувати комфортні умови під час операції.

У ”Медичному центрі лікаря Тарасюка” використовується професійний підхід на всіх стадіях роботи, враховуємо побажання клієнтів та знаємо, що таке високі моральні стандарти. Це відноситься до кожного етапу під час роботи з клінікою, починаючи від першого звернення в клініку.

Тому якщо вам потрібна якась з вищенаведених послуг або будь-яка інша, наприклад, які ціни на зменшення грудей, то в лікарні раді будуть вам надати медичну допомогу. Надають послуги кращі доктора в своїй спеціалізації. 

 

Зв’язатися з ”Медичним центром Тарасюка” можна:

 

Прийшовши у клініку за місцезнаходженням: Рівненська область, Рівненський район, с.Бармаки, пров. Хутірський, 5;

Зв’язавшись за номерами — +38 (097) 91-90-303, +38 (098) 610-84-61, або написавши у Viber чи Ватцап;

Написавши лист на емейл — rcrivne@gmail.com або klinika.plastika@gmail.com;

За допомогою соцмереж — facebook.com/estetklinikarv, instagram.com/estet_klinika_rv.

За матеріалами: https://www.estet-klinika.com/khirurhiia/plastychna-khirurhiia/mamoplastuka/reduktsiina-mammoplastyka

Посмотрите видео: "Почему люди выбирают "Saunatory"