Як купити однокімнатну квартиру в Києві без посередників: консультація спеціалістів

admin чт, 07/14/2022 - 12:49

Для того, щоб купити своє особисте житло, недостатньо зібрати достатню або мінімальну суму грошей. Практично завжди проявляються деякі побічні фактори, які впливають на результат. Ринок нерухомості столиці, як і у будь-якому іншому великому місті, схильний до постійних коливань, що важливо брати до уваги. Щоб успішно купити однокімнатну квартиру в Києві без посередників, настійно рекомендується враховувати кілька поширених та перевірених порад спеціалістів. Подібні маніпуляції потрібні для того, щоб не випробувати на собі давно відомих помилок та ризиків, адже не етапі безпосереднього підписання договору найбільш вразливою стороною є покупець.

Купівля квартири: маленька та порівняно дешева чи простора та дорога?

Так зване, тимчасове житло, що більше відомо як «гостинки», виступає досить знайомим багатьом. Квартири подібних габаритів сьогодні вже не будуються. Причиною тому є прийняття відповідних норм будівництва житлових приміщень. Раціональне використання будь-якої ділянки площі є сьогодні важливим рішенням в будівництві та оформленні житлової нерухомості. Таким чином, на ринку почали з'являтися квартири-студії. Ознакою такою квартири виявляється практично повна відсутність перегородок між кімнатами. За рахунок монтажу великих панорамних вікон можна візуально збільшити житловий простір. З боку цінової політики, нерухомість такого роду відрізняється порівняльною доступністю. Деякі сучасні забудовники надають своїм клієнтам на вибір квартири-студії як невеликих масштабів, так і порівняно великих.

Квартири у Києві зустрічаються кількох поширених варіантів:

  1. У відомих багатьом «Сталінках» висота стель в межах трьох метрів, число кімнат може доходити до семи, досить велика ванна, туалет, кухня.
  2. Квартири хрущовської епохи мають прохідні кімнати, що не завжди зручно для комфортного проживання.
  3. «Покращене планування», така нерухомість достатньо велика за розміром, з просторим розділеним санвузлом, чималим асортиментом кімнатних приміщень.
  4. «Готельний тип» – подібне житло між гуртожитком і ізольованою нерухомістю.
  5. Квартири на кілька поверхів – в таких приміщеннях можливий вибір обсягів: 20-150 квадратних метрів, які зустрічаються на верхніх поверхах.

Смарт-квартири популярні не лише з причини доступної вартості. Крім можливості зменшити грошові витрати на ремонт, квартира-студія дозволяє зменшити витрати на комунальні платежі. Максимальна зручність проживання в смарт-квартирі забезпечена одній людині. Якщо жити будуть навіть дві людини, комфорт обох суттєво постраждає.

Для чого дуже важливо радитися з досвідченими професіоналами?

Поширеним ризиком у купівлі нерухомості виступає розміщення не до кінця реальних даних про об'єкт у договорі. Вартість будинку або квартири також може бути вказана дещо заниженою, або ж вищою. Такого роду махінації можуть стати серйозною причиною виникнення проблем, якщо договір визнають неправомірним.

У процедурі купівлі нерухомості неправомірною може бути визнана будь-яка угода. Наполегливо рекомендується попередньо вивчити повноваження продавця, що створить можливість суттєво знизити практично всі ризики. Сюди ж входить і перевірка всієї документації.

З боку продавця існує певний ризик неостаточної передачі. Це відбувається згідно з попередньо складеним актом, за дотриманням пунктів якого важливо особливо уважно доглядати. Завжди можливо, що майно раніше було передане третій особі, і щоб повернути його доведеться попрацювати. Якщо продавець раніше передав майно третій особі, потрібно буде залучати спеціалістів з повернення його покупцю. Відповідно, це тягне за собою втрату часу та грошей.

Консультація досвідченого агентства з нерухомості допоможе суттєво зменшити всі ризики зірвання угоди. Купити власну нерухомість у прекрасному Києві завжди можливо. До того ж, це стане прекрасною інвестицією у власне майбутнє.

Посмотрите видео: "Почему люди выбирают "Saunatory"